WhatsApp

Duşakabin Hizmetleri

Duşakabin Hizmetleri

Duşakabin hizmetlerimizden tekneli ve teknesiz duşakabin seçenekleri ile satışa sunuluyor. Sizde banyonuzda kullanacağınız bu ürünleri seçerken, banyonuza en ideal olabilecek modelleri tercih ederek banyonuzun daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Duş aldığınız zeminin tasarımında  istediğiniz tarzı elde etmek istiyorsanız;  teknesiz duşa kabinleride deneyebilirsiniz.

Teknesiz duşakabinlerinizi her ölçü ve modelde yaptırabilirsiniz. Banyonuzun şekli ve ölçüsü ne olursa olsun, her banyo ölçüsüne göre istenilen tüm ebatlarda teknesiz duşakabin hizmetleri yapılmaktadır.

Ahşap platformlar, mermer kaplamalar ya da banyonuzun geri kalanının devamı şeklinde akıcı, modern ve kaliteli görünüm elde etmeninizi sağlayabiliriz.  

Ekonomik çözüm arayanlar için en ideal ürünlerdendir.

Tekneli duşakabinleri banyonuzda tercih ettiğinizde banyonuzun alanının ferah olmasına özen göstermelisiniz. Tekneli modeller daha geniş bir alan kaplayacağından ebat ve görünüme dikkat ederek seçim yapmalısınız. Ürün özelliklerine ve tasarımına baktığımızda ise oval, kare, gömmeli birçok ürün çeşidininin olduğunu görüyoruz. Bu ürünlerin ölçüleri isteğe uygun şekilde yapıldığı gibi standart ölçülerden de yararlanabilirsiniz. Bu ürün grubundan seçim yapanların banyolarının ferah görünüme sahip olması son derece önemli olup, dar ve küçük banyolarda tekneli duşakabinlerin seçilmesi doğru olmayacaktır.

 

Duşakabin Hizmetleri

Paylaş

Ücretsiz Keşif